Vacature - Samenstellers / lassers staalbouw

Wij zijn op zoek naar: Constructiebankwerkers / samenstellers voor onze afdeling staalbouw

Als constructiebankwerker voor onze afdeling staalbouw ben je verantwoordelijk voor het produceren en samenstellen van uiteenlopende constructies.

Wat verwachten wij van jou?

  • Enige ervaring.
  • Verantwoordelijkheidsgevoel en een actieve houding.
  • In teamverband kunnen werken.

Wat mag je van ons verwachten?

Wij kenmerken ons door de kwaliteit en service voor onze klanten. Bij ons geldt: Recht is recht en krom is krom. In onze organisatiestructuur voelt iedereen zich betrokken bij de projecten wat resulteert in de beste kwaliteit producten wat de klant kan krijgen. Naast een marktconform salaris bieden wij reiskostenvergoeding en brede ontwikkelingsmogelijkheden.

Herken jij jezelf als constructiebankwerker / samensteller bij Morsink Constructie en wil je graag binnen ons leuke team werken? Neem dan contact met ons op of stuur je motivatiebrief met CV naar mij.

Erik Morsink
Vonderweg 12
7468 DC Enter
0547 383803
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

 
Contact

Tel.: 0547 - 38 3803
Fax: 0547 - 38 3849

info@morsinkconstructie.nl

Adres

Morsink Constructie

Morsink Constructie

Vonderweg 12
7468 DC Enter